KONST / Litografier / Färglitografi 14424023
nr 1442 4023
Bertil Warnolf
(f. 1950), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 74x61 ca
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:35:24
17/1 19:11:46
Bertil Warnolf
Läs mer om Bertil Warnolf